אדניות בטון

אדניות בטון, כשמן כן הן, עשויות מחומר בטון- בין אם מוחלט ובין אם מוטבע ומטרתן להיות ממוקמות בגינות או במרחבים שבהם יש רצון לשתול צמחייה ולא ישירות באדמה. אדנית בטון טומנת בחובה שני יתרונות מרכזיים ומשמעותיים. הראשון, חוזקה של האדנית ושנית, האסתטיקה שלה.

חוזקה ועמידותה של אדנית הבטון

אדנית עשויה מבטון היא אדנית יציבה ועמידה בפני מים, תנאי מזג אוויר ומשקל. בטון הוא חומר עמיד במיוחד, בשונה מאדניות פלסטיק אשר פעמים רבות מתבלות במהרה בשל מים, תנאי חום וקור קיצוניים ועוד. בנוסף, בשל הכובד של אדנית הבטון, ניתן למקמה ללא חשש במרחבים פתוחים שכן, לא תזוז ממקומה ותישאר מקובעת בדיוק איפה שהונחה.

אדנית הבטון ואסתטיקה

אדנית הבטון פותחת עולם שלם של עיצוב בפני מי שמבקש לעשות בה שימוש בחצר הבית, בפנים הבית, בלובי של בניין המשרדים או המגורים ועוד. הבטון הוא חומר שניתן לעיצוב בתבליטים, צורות, צבעים, הדפסים, הדבקת חומרים אחרים עליו (למשל, פסיפס או אבנים צבעוניות ועוד). אדניות הבטון, בשונה מאדניות פלסטיק מאפשרות לעצב עיצובים שונים ומרהיבים ביופיים ובכך להתאים את המסגרת, הלא היא האדנית, ליופי של מה שנמצא בתוכה- הפרחים הצבעוניים והצמחייה הירוקה והמלבלבת. בנוסף, עיצוב אדניות הבטון מאפשר להתאים את האדנית עצמה לסביבה ולהפוך אותה ליצירת אומנות בפני עצמה. ניתן להזמין את אדנית הבטון באופן אישי ובכך להתאימה לסגנון העיצוב של החלל או המרחב בו היא תהיה ממוקמת וגם לסגנון הצמחייה שעתידה להיות בתוכה. ניתן גם לבחור את גודל האדנית באופן מדויק ועל פי מידות, בין אם אדניות בטון גדולות או קטנות. בנוסף, ניתן לבחור אדנית בטון קל לעיצוב הגינה.

אדניות בטון מחיר

אדניות הבטון נבדלות במחירן בהתאם לגודל, העיצוב והכמות המבוקשת. מחירן יעמוד על כמה מאות שקלים וינוע בטווח רחב בהתאם למאפיינים הנדרשים לאדנית הספציפית המבוקשת. מומלץ לערוך סקר שוק לפני רכישת האדניות ולמצוא את בית העסק אשר מספק את השירות האיכותי והאמין ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.

לא פחות חשוב- הצמחייה!

בשביל שיצירת אומנות תהיה מדהימה ביופייה, לא רק המסגרת חשובה. כדי להשלים את המראה המרהיב של האדנית שלכם יש להתאים לה צמחייה ופרחים ולהעניק לה תוכן. תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחייה מלאכותית ופרחי משי ב"אמנות בפרח", שם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום יוכלו לייעץ לכם בשמחה.

ליצירת קשר יש לטלפן ל03-509-3563 או 1-700-70-54-55.

מאמרים נוספים:

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306