מחפשים אדניות למרפסת? אדניות פלסטיק יכולות להיות הפיתרון

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לעצב את המרפסת הביתית? הוסיפו לה אדניות פלסטיק. אדניות למרפסת הכוללות בפנים צמחיה חיה טבעית או צמחיה מלאכותית מוסיפות לכל הבית תחושה מרעננת ומעניקות גוונים ירוקים חיוניים לבית. הדרך הבטוחה ביותר היא לתלות את האדניות על המרפסת ולהוסיף להן אבני טוף וצמחים עשויים אף הם מפלסטיק במקום למלא את האדניות בחול, מדוע? משום שאבנים אלה הן קלילות יותר ומהוות פחות סכנה ממשקלו של החול.

תכנון המרפסת הביתית

כאשר אנו מתכננים את המרפסת הביתית נחשוב על ריהוט החוץ שנרצה להוסיף לה. פינות ישיבה עשויות מפלסטיק, שמשיה שתגן עלינו מפני הקרניים של החמה בצהריים היום או מטפטוף גשם בימי הסתיו וכריות נוחות למרפסת. לאחר מכן, כדאי לתכנן את הצמחייה. אם אתם אוהבים זנים מסוימים של פרחים כדאי לשלב אותם בתוך אדניות פלסטיק דקורטיביות ולסדר אותן סביב קיר המרפסת כולו. אדניות למרפסת נראות גם מחלקו הפנימי של הבית דרך זגוגית הדלת המחברת בין המרפסת עצמה לכניסה אליה ומשדרגות את החלל הביתי כולו.

כמה עולות אדניות פלסטיק למרפסת?

מחירן של אדניות פלסטיק אינו גבוה. הן מתחילות ממחיר של עשרות שקלים ועד למאה שקלים עם תכולתן. אפשר גם לבחור בעיצוב המשלב אדניות למרפסת עשויות בטון המחזיקות זמן רב ומתאימות למרפסת פעילה מאד או ללובי. אם אתם רוצים לעצב את האדניות עם צמחייה עשויה פלסטיק כדאי לנסות ולגוון את תכולת האדניות בזנים שונים של פרחים עם הרבה מאד עלים ירוקים המשתפלים מחוץ לאדנית עצמה. כמו כן, אפשר לתכנן גם אדניות פלסטיק הכוללות צמחים מטפסים מפלסטיק הנראים כצמחים טבעיים ולפתלם סביב הסורגים על החלונות במרפסת.

אדניות למרפסת בשלל צבעים

היום, אדניות למרפסת אינן חייבות להיות רק לבנות או חומות. תוכלו למצוא אדניות בשלל צבעים ואם לא מצאתם את הצבע האהוב עליכם המתאים לערכת הצבעים השלטת בעיצוב המרפסת תוכלו לבחור אדנית פשוטה ולצבוע אותה באמצעות ספריי. את האדניות אפשר לעצב גם באמצעות צבעים שונים במהלך החג ואפילו להשתמש בהן כבסיס להצבת דגלים ביום העצמאות. השמיים הם הגבול. לכן, כאשר אתם מתכננים את המרפסת שלכם אל תשכחו להוסיף אדניות פלסטיק מתאימות.

מדוע כדאי להשתמש דווקא בצמחיה מלאכותית באדניות?

היום, רבים משתמשים בצמחיה עשויה מפרחי משי או מפלסטיק בתוך האדניות. מדוע? צמחיה טבעית דורשת תחזוקה קבועה והשקיה. כאשר אנו משקים את הצמחים במרפסת פעמים רבות המים נוזלים החוצה אל מחוץ לגבולות האדנית. פרחי הפלסטיק לעומת זאת אינם דורשים תחזוקה שוטפת וקל הרבה יותר לשמור עליהם לאורך זמן. בנוסף, המשקל הנמוך של צמחי הפלסטיק מאפשר לתלות את האדנית על המעקה של המרפסת מבלי לחשוש כי האדנית תיפול מטה. בנוסף, צמחיה מלאכותית קל מאד להחליף בעת הצורך ולשנות את מראה המרפסת כולה בדקות אחדות.

כמה אדניות כדאי להוסיף לכל מרפסת?

לכל מרפסת כדאי להוסיף מספר אדניות בצורה הרמונית. בהתחלה, הוסיפו שתיים שלוש אדניות למעקה המרפסת, לאחר מכן בדקו כמה מקום יש ברצפה ליד פינות הישיבה וחזקו את העיצוב באמצעות עץ מפלסטיק הנמצא בתוך עציץ גדול. כך, המרפסת תראה מלאת חיים מבלי שתצטרכו לדאוג להשקיה שוטפת של הצמחייה הממוקמת בה.

אם אתם לא בטוחים כיצד לעצב את המרפסת בצורה הטובה ביותר באמצעות אדניות פלסטיק וצמחיה מתאימה פנו למומחים שלנו באמנות לפרח. אנו שמחים לעזור ולייעץ כיצד להפוך את המרחב הביתי או את שטח המשרד שלכם למלבב במיוחד.

פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-509-3563 או 1-700-70-54-55

מאמרים נוספים:

אדניות עץ

אדניות עץ מלאות בפרחים נפלאים – איזו דרך מרהיבה לשדרג את המרפסת, הגינה שלכם או הסלון. אתם יכולים למצוא שלל צמחים שיתאימו לאדניות הללו. אנו

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306