קטלוג פרחי משי

מבצע!
20% הנחה בקנייה מעל 1,500 ₪
10% הנחה בקנייה מעל 750 ₪
*על סידורי פרחים בלבד. ללא כפל מבצעים. ההנחה תתבצע מהמחיר המקורי.

פרחי המשי של אמנות בפרח

פרחי משי מלאכותיים

הפרחים תמיד שימשו אותנו כמקור אנרגיה ודרך להסבת אושר לאנשים אחרים או לעצמנו. כיום ניתן למצוא בכל מקום, החל מבתים פרטיים ועד בתי עסק, משרדים ומבנים ציבוריים, סידורי פרחים שונים ומגוונים המייפים, מוסיפים צבע, חיים ורעננות למקום. אנו באמנות בפרח מספקים ללקוחותינו ממגוון שירותינו, החל ממשלוחי פרחים ועד סידור וחידוש פרחים בבתי עסק וארגונים במחיר מוזל וזאת על מנת לשמור על גיוון וצבעוניות לאורך השנה כולה.

סידור פרחי משי גדול עם קאלות

פרחי משי או פרחים מפלסטיק?

פרחים מפלסטיק, או בשמם האמיתי "פרחי משי" הם פרחי משי מלאכותיים אותם ניתן לסדר וארגן בזרים מסוגים שונים ולמטרות שונות. שימוש בפרחי משי הפך לשם דבר בשנים האחרונות, שכן בתי עסק, ארגונים ציבוריים ואפילו בתים פרטיים מחזיקים בסידורי פרחים ממשי. הסיבה לכך היא כי יש להם יתרונות רבים על פני פרחים טבעיים.

להלן כל היתרונות של צמחים מפלסטיק בהשוואה לפרחים אמיתיים:

  • פרחים מפלסטיק עולים כמעט כמו פרחים רגילים ומחזיקים הרבה יותר זמן
  • חסכון רב בכסף שכן אין צורך לטפל ולתחזק את הפרחים (השקיה, גינון ועוד)
  • אין צורך להחליף פרחים מפלסטיק כל שבועיים-שלושה בניגוד לפרחים טבעיים העשויים לנבול או להשחיר עם הזמן (חיסכון רב של כסף, זמן ומאמץ)
  • אין צורך לנקות לכלוך של עלים נושרים או אדמה הנופלת על הרצפה
  • צמחיה מלאכותית מאפשרת לנו לצאת לחופשה ארוכה מבלי לשלם לאיש להשקותה.
  • מי שאלרגי לפרחים אמיתיים ישמח לגלות כי הוא יכול לשהות ליד פרחי הפלסטיק מבלי לסבול.
  • ניתן להתאים את צבעי הפרחים בדיוק לצבעי הריהוט, יצירות האמנות מעל האגרטל או השולחן עליו האגרטל מונח.
  • חברות המשתמשות בצבעי מותג מסוים יכולות להשתמש בגוון המדויק המאפיין את המותג.

אם בעבר פרחים מפלסטיק היו נראים מלאכותיים, היום בזכות טכנולוגיות יצור מתקדמות הפרחים נראים כמעט טבעיים. חלק מבנייני המשרדים עושים שימוש בפרחים אלה בתוספת ספריי ריחני המעניק אשליה של פריחה אמיתית לצד הניחוח הנעים שהוא משרה על החדר.

הוספת פרחים מפלסטיק למרחב הביתי

כאשר אנו מעוניינים לשלב פרחים מפלסטיק במרחב הביתי נוכל למקם אותם בעציצים או אגרטלים ולתת תחושה כאילו מדובר בפרח אמיתי באמצעות הוספת מים. בניגוד למים המשמשים לשימור פרחים טבעיים המים סביב פרחים מלאכותיים יישארו צלולים לאורך זמן. נוכל להשיג את המראה הירוק ומשובב העיניים ללא המאמץ הכרוך בתחזוקה.

סידור הפרחים נחשב לאיכותי ויפה מאוד ומשמש כיום מקומות רבים כפתרון קבוע לסידור הפרחים. סידור הפרחים הנו חלק בלתי נפרד מהתפאורה במקום. לכן, על מנת ליצור סידור פרחים שלא ינבול בתוך זמן קצר מומלץ להשתמש בפרחים מלאכותיים המחקים את הטקסטורה והגוונים המיוחדים בכל זר.

אנו יכולים לסייע לכם למצוא את הפרחים המתאימים שידברו עם הגוונים הקיימים בחלל הביתי או המשרד המעוצב שלכם.

אם גם אתם מעוניינים בסידורי פרחים או זרי פרחים ממשי לביתכם, למשרד שלכם, לארגון ציבורי שאתם מנהלים, לבניין מגורים, בתי מלון, בתי חולים או כל מקום אחר אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום דרך האתר או בטלפון ולקבל ייעוץ ופרטים נוספים.

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306