עציץ מלאכותי

מהו עציץ מלאכותי?

עציץ מלאכותי הוא למעשה עציץ מחומר סינטטי איכותי המדמה עציץ אמיתי לכל דבר. לרוב, עציץ מלאכותי מגיע באגרטל או אדנית אסתטית ובה טוף וחומר המדמה אדמה. לעציצים המלאכותיים שימושים שונים ורבים לאור היתרונות הטמונים בהם.

היתרונות של עציצים מלאכותיים

לעציצים מלאכותיים יתרונות רבים. ראשית, חיסכון בתחזוקה ומשאבים כלכליים בהשוואה לעציצים אמיתיים. עציצים אמיתיים דורשים השקיה, תחזוקה שוטפת, החלפת אדמה, דישון מפעם לפעם ובדרך כלל, החלפת העציץ עצמו ושתילת חדש לאחר תקופה ממושכת. כל אלו דורשים משאבים כספיים מהאדם. היתרון הראשון של העציץ המלאכותי הוא שהוא חוסך לכם את כל אלו. ההוצאה היחידה שתידרשו לשאת היא רכישת העציץ בפעם הראשונה, וזו תהיה גם הפעם האחרונה. יתרון שני הוא העובדה שהעציץ המלאכותי לא מלכלך. עציצים אמיתיים לרוב יוצרים לכלוך של אדמה, נשורת של עלים ולעיתים מושכים אליהם חרקים. כל זה נמנע מכם בעציץ מלאכותי. יתרון נוסף הוא העובדה שהעציץ המלאכותי שומר על יופיו ועל צבעו הירוק לאורך כל ימות השנה ובכל חלל, גם במקרה של חלל שאינו חשוף לאור השמש. עציץ אמיתי לעולם לא יחזיק ללא אור שמש והוא תלוי משמעותית בעונות השנה- מאבד מיופיו בחורף, עליו נושרים בסתיו ולעיתים מצהיב בקיץ. תקופת היופי שלו מתרכזת בעיקר באביב.

עציצים מלאכותיים לבית

עציצים מלאכותיים יכולים להאיר כל מרחב שהוא, בייחוד של הבית. אין כמו צמחייה ירוקה שתכניס אווירה רגועה ושלווה לבית המגורים. עציצים מלאכותיים יכולים להתאים לכל מרחב, עציצים מלאכותיים למרפסת יכולים להפוך אותה למעין גינה פרטית, עציצים מלאכותיים למשרד יאירו אותו ויכניסו קצת צבע שיתרום בחשיבה יצירתית ויכולת ריכוז ועוד. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב ומרשים של עציצים מלאכותיים בגדלים ובסגנונות שונים. שם תוכלו ליהנות מייעוץ ממיטב אנשי המקצוע בתחום ותוכלו להתאים לכם בעזרתם את העציצים המלאכותיים המושלמים.

עלויות של עציצים מלאכותיים

מחירם של העציצים המלאכותיים משתנה ותלוי בגודל העציץ, באגרטל בו הוא מגיע או אותו בוחרים, באיכות החומר ממנו העציץ עשוי ובעלויות ההובלה. עציצים מלאכותיים גדולים יעלו יותר מהקטנים, ולעתים יש צורך בהובלתם ליעד בעזרת מובילים. מחיר לעציץ מלאכותי מתחיל בעשרות שקלים ויכול להגיע למאות שקלים. חשוב מאד לא להתפשר על איכות, שכן אם רוצים שהעצית יישמר לאורך זמן רב וייראה במיטבו, יש לבחור עציצים באיכות גבוהה.

עציצים מלאכותיים לבית שנראים טבעיים לחלוטין יעלו מעט יותר משום שהם נוצרו בעבודה מוקפדת (לעתים אפילו בעבודת יד) וכל אחד מהם יהיה מעט שונה ממשנהו. אם אנחנו רוצים ליצור תחושה אמיתית של פריחה טבעית מומלץ לשלב בתוך כל עציץ מלאכותי לבית מספר פרחים עשויי פלסטיק השונים מעט זה מזה. כך נוכל ליצור צבעוניות מושלמת בבית.

בעלי החיים הורסים את הצמחים שלכם? השתמשו בצמחיה מלאכותית

מי שמגדל בעלי חיים בבית כמו חתולים וכלבים מכיר את הבעיה הנפוצה. חיות המחמד, האוהבות להתחבר לטבע, מתחילות לטפס על העצים האמיתיים, להתחכך בהם או לנשוך אותם. בניגוד לעץ טבעי עציצים מלאכותיים מושכים הרבה פחות את בעלי החיים מכיוון שאינם כוללים את הניחוח שיש לעץ. עבורנו, בני האדם, כמעט ואין הבדל בין המראה של העציץ הטבעי למלאכותי. להיפך, פעמים רבות נגלה כי עציץ מלאכותי לבית נראה דווקא טוב יותר מעמיתו הטבעי. מדוע?

כפי שבעלי החיים שלנו מתקרבים פחות לכל עציץ מלאכותי לבית כך גם מזיקים מתרחקים ממנו. עציצים טבעיים רגישים מאד למזיקים שונים, גם כאשר הם מממוקמים בתוך הבית. בנוסף, תהליך הנבילה הטבעי של העציצים אינו מתרחש כאשר אנו בוחרים לעצב באמצעות עציצים מלאכותיים. לכן, בדרך כלל עציץ מלאכותי לבית יהיה ירוק יותר ועלי הכותרת שלו יהיו מושלמים – כפי שתכנן אותם המעצב.

איך מתחזקים צמחייה מלאכותית?

צמחיה מלאכותית אינכם צריכים לנקות כל יום. פרחי המשי או העציצים העשויים מפלסטיק זקוקים רק לניגוב קל או להסרת האבק באמצעות מברשת עם נוצות. כאשר אתם נוסעים לחו"ל, למשל, אינכם צריכים להזמין מישהו לבית רק על מנת שישמור על העציצים שלכם בחיים. עצי הפלסטיק אינם דוהים או מאבדים מצבעם לאורך זמן והם יכולים לשמור על חיוניות רבה בבית במשך שנים רבות.

כשלא משתמשים – מאחסנים

תכונה נוספת שיש לפרחים אלה הוא היכולת לאחסן אותם כאשר איננו עושים בהם שימוש. אם אתם רוצים לשמור את העציצים רק לאירועים מיוחדים או לעיצוב שולחן החג תוכלו להטמין את העציץ בארון ולהפתיע את האורחים עם עיצוב מתחדש בכל חג מבלי לקנות עציץ חדש.

לייעוץ וליצירת קשר טלפנו למספר הטלפון: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.

מאמרים נוספים:

עיצוב פרחים מלאכותיים

מהם פרחים מלאכותיים? פרחים מלאכותיים הם למעשה פרחים העשויים חומר סינטטי, המשמשים לדמות פרחים אמיתיים בעיצוב זרים, סידורי פרחים, חופות, עיצוב אולמות, קישוט הבית או

המשיכו לקרוא »

גדר חיה מלאכותית

דרך נפלאה לעצב גדר בין בתים, באולמות אירועים או מסעדות היא גדר חיה. גדר חיה למעשה עשויה מצמחיה ייחודית המתאימה לכך וזו דורשת תחזוק מתמיד-

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306