מועדון לקוחות

פרחים היוו מאז ומתמיד את אחת הדרכים לגרימת אושר והשימוש בהם קיים היום בכל מקום, זרי פרחים מקשטים בתים פרטיים, מקומות עבודה מוסדות ציבור ועוד, פרחים מוסיפים שמחת חיים, צבע, רעננות, שלווה ורוגע ומשרים הרגשה של טבע ופריחה.

מקומות רבים, הן פרטיים והן עסקיים, מנסים להנות מחווית הפרחים במשך כל השנה, אך התחזוקה השוטפת הנדרשת וכן העובדה שמדובר בפרחים מתכלים, שיש לחדשם כמעט בכל שבוע פוגמים בחוויה זו ויוצרים בעייה כך שמקומות רבים מוצאים את עצמם במשך תקופות ארוכות ללא הפרחים שכל כך רצו.

פרחי המשי הם הפתרון לבעייה, פרחי המשי הינם כיום באיכות גבוהה ולעיתים ניתן להבחין בינם לבין פרחים אמיתיים רק בעזרת פעולת המישוש, הפרחים בעלי מראה רענן, פורחים כל ימות ועונות השנה ואינם דורשים טיפול.
הצבעוניות, הרעננות והמראה הפורח של פרחי המשי אינם מספיקים לבדם על מנת שהחוויה מהם תהיה מושלמת, כאן נכנסים לתמונה השוזרים היוצרים מהפרחים סידורי פרחים וזרי פרחים ומעשירים את חווית ההנאה מהפרחים, שזירת פרחים הינה אמנות לכל דבר ודורשת יצירתיות, מקוריות וניסיון.

אנו ב"אמנות בפרח" מציעים לכם ליהנות מחוויית הפרחים במשך כל השנה. סידורי המשי וזרי המשי המיוחדים שלנו יעניקו לכם חוויה זו. אורך החיים הממושך של פרחי המשי יאפשר לכם ליהנות מהם לתקופה ארוכה ובנוסף אנו מציעים שירות ייחודי וחדשני המאפשר לכם להחליף את הזרים והסידורים בעלות נמוכה, כך שלאורך זמן אתם נהנים מפרחים שונים ומגוונים ללא תלות בעונות השנה וכל זאת בעלות קטנה מזו של פרחים אמיתיים, צרו עימנו קשר לרישום לשירות ולקבלת פרטים נוספים.

מאמרים נוספים:

אדניות עץ

אדניות עץ מלאות בפרחים נפלאים – איזו דרך מרהיבה לשדרג את המרפסת, הגינה שלכם או הסלון. אתם יכולים למצוא שלל צמחים שיתאימו לאדניות הללו. אנו

המשיכו לקרוא »

אדניות פלסטיק

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לעצב את המרפסת הביתית? הוסיפו לה אדניות פלסטיק. אדניות למרפסת הכוללות בפנים צמחיה חיה טבעית או צמחיה מלאכותית מוסיפות לכל

המשיכו לקרוא »

עצים סינטטים

  עץ סינטטי הוא למעשה עץ מלאכותי המורכב מחומרים סינטטיים לחלוטין, אך משווה מראה מושלם של עץ מלבלב בכל חלל שתבחרו למקמו בו. עצים סינטטיים

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון – 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן