קישוטי רכב

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וכבר התחלתם לארגן את הרשימה הארוכה שהכנתם לעצמכם. קבעתם פגישות עם חברות הקייטרינג, אולמות אירועים, תקליטנים, חברות תאורה והגברה ועוד. אחד מהסידורים שעל הנייר נראים פחות חשובים, אך ללא ספק יוסיף המון להרגשה האישית שלכם הוא קישוט הרכב לאירוע. כידוע זוגות רבים מחליטים להגיע לאירוע עם רכב יוקרתי (כמו לימוזינה למשל). רכב זה צריך להיות מקושט בצורה ההולמת את הרגע המיוחד ועל כן יש לדאוג גם לו.

עשה זאת בעצמך?

לעתים זוגות מעדיפים לקשט את הרכב ששכרו בעצמם כדי לחסוך עוד כמה שקלים מהעלויות הגבוהות שגם ככה יש להם באירוע. הבעיה היא שמדובר בעול שהוא משמעותי ביחס להוצאה ואינכם רוצים להתעסק ביום חתונתכם בסידור קישוטים על הרכב שיסיע אתכם לשם. על כן תוכלו להשתמש בשירותינו לסידורי פרחים וקישוט הרכב לחתונה.

חברת "אומנות בפרח" היא חברת פרחים וסידורי פרחים בפתח תקווה, אשר מספקת שירות משלוחי פרחים בעיר ובסביבה וכן סידורי פרחים לפרטיים ועסקיים לשימושים שונים. חלק משירותי החברה הוא הספקת זרי כלה וקישוטים לרכב. בין אם אתם עושים זאת בעצמכם ורוכשים את הקישוטים דרכנו, או מעוניינים לשלם בעבור שירות העיצוב, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות קישוט לרכב, סידורי פרחים, בלונים וקישוטים נוספים במחירים מיוחדים.

לאלה מכם אשר מקשטים את הרכב לבד, יכולים לרכוש את הקישוטים דרכנו ולבצע את הקישוט באופן עצמאי. יש לזכור לשטוף היטב את הרכב ביום החתונה. מומלץ להסתכל בדוגמאות של רכבים מקושטים לחתונה כדי לקבל מושג על כמות הפרחים והבלונים שתרצו על הרכב.

מאמרים נוספים:

השכרת פרחים

למה לקנות אם אפשר להחליף? "אמנות בפרח" מציעה שירות חדש וחדשני להחלפת זרים וסידורים מפרחי משי ללא הגבלה במספר ההחלפות. בזמן החלפת הזר/סידור מוחלפים אף

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון – 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן