צמחי נוי מלאכותיים

צמחי נוי זהו שם כולל למשפחת צמחים אשר נחנו ביופי ייחודי, לרוב בשל פריחת הפרחים שעליהם. צמחי נוי משמשים את האדם לשימושים אסתטיים, כפריטי נוי בבית, בגינה, ברחוב, במשרד או בבניין. צמחי נוי אמיתיים דורשים תחזוקה מתמדת על מנת לשמר את יופיים וחיותם. מכאן, הפתרון האולטימטיבי שנמצא בצמחי נוי מלאכותיים.

יתרונות צמחי נוי מחומרים מלאכותיים

צמחי נוי מחומרים מלאכותיים הם למעשה מדמים את צמחי הנוי האמיתיים, רק שהם עשויים חומרים סינטטיים. יש יתרונות רבים בצמחי נוי מפלסטיק על פני צמחי נוי אמיתיים. ראשית, צמחי נוי העשויים מפלסטיק דורשים אפס תחזוקה, מלבד אולי ניקוי האבק מהם מפעם לפעם על מנת לשמר מראה חיוני וחי. זאת בעוד שצמחי נוי אמיתיים דורשים תחזוקה אינסוף, למשל, השקיה, החלפת אדמה, ניכוש עשבים שוטים בסביבת הצמח, דישון ועוד. בנוסף, היתרון הנלווה לתחזוקה הוא היתרון של החיסכון הכלכלי- ככל שהצמח דורש פחות תחזוקה כך המשאבים הכרוכים בו נמוכים יותר. מלבד ההשקעה הראשונה של רכישת צמח הנוי המלאכותי, לא נראה שישנן הוצאות נוספות.

מדוע כדאי להשקיע בצמחי נוי בסביבתכם הקרובה?

מחקרים רבים מהשנים האחרונות מראים כי צמחייה תורמת לאדם במובנים רבים- בעיקר, במובנים הרגשיים והשכליים. נמצא כי לצמחייה יש סגולות רבות עבור האדם, בין היתר היא מעוררת בו שלווה ורוגע, משהו שנדרש עבור כל אחד בימינו הלחוצים ורווי הדאגות. בנוסף, נמצא כי היא מעוררת דמיון פורה וחשיבה יצירתית, לכן חשוב מאד שנמקם צמחייה במקומות בהם תכונות אלה נדרשות יותר מכל- במשרדים ובבתי עסק מקצועיים. עוד, נמצא כי הימצאות צמחייה בקרב חולים מאיצה החלמה, לכן מומלץ למקיים צמחי נוי בקרבתם, למשל, בחדרי חולים בבתי החולים ובקופות החולים והקליניקות הפרטיות.

מגוון רחב של צמחי נוי העשויים חומרים מלאכותיים

כיום, עם התפתחות התעשייה, ניתן למצוא מגוון רחב של צמחי נוי סינטטיים מרהיבים ביופיים ושאינם נופלים מהמציאות. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחי נוי ותיהנו מייעוץ מקצועי.

ליצירת קשר, התקשרו: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.   

מאמרים נוספים:

מועדון לקוחות

פרחים היוו מאז ומתמיד את אחת הדרכים לגרימת אושר והשימוש בהם קיים היום בכל מקום, זרי פרחים מקשטים בתים פרטיים, מקומות עבודה מוסדות ציבור ועוד,

המשיכו לקרוא »

עיצוב פרחים מלאכותיים

מהם פרחים מלאכותיים? פרחים מלאכותיים הם למעשה פרחים העשויים חומר סינטטי, המשמשים לדמות פרחים אמיתיים בעיצוב זרים, סידורי פרחים, חופות, עיצוב אולמות, קישוט הבית או

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן