צמחי נוי מלאכותיים

צמחי נוי זהו שם כולל למשפחת צמחים אשר נחנו ביופי ייחודי, לרוב בשל פריחת הפרחים שעליהם. צמחי נוי משמשים את האדם לשימושים אסתטיים, כפריטי נוי בבית, בגינה, ברחוב, במשרד או בבניין. צמחי נוי אמיתיים דורשים תחזוקה מתמדת על מנת לשמר את יופיים וחיותם. מכאן, הפתרון האולטימטיבי שנמצא בצמחי נוי מלאכותיים.

יתרונות צמחי נוי מחומרים מלאכותיים

צמחי נוי מחומרים מלאכותיים הם למעשה מדמים את צמחי הנוי האמיתיים, רק שהם עשויים חומרים סינטטיים. יש יתרונות רבים בצמחי נוי מפלסטיק על פני צמחי נוי אמיתיים. ראשית, צמחי נוי העשויים מפלסטיק דורשים אפס תחזוקה, מלבד אולי ניקוי האבק מהם מפעם לפעם על מנת לשמר מראה חיוני וחי. זאת בעוד שצמחי נוי אמיתיים דורשים תחזוקה אינסוף, למשל, השקיה, החלפת אדמה, ניכוש עשבים שוטים בסביבת הצמח, דישון ועוד. בנוסף, היתרון הנלווה לתחזוקה הוא היתרון של החיסכון הכלכלי- ככל שהצמח דורש פחות תחזוקה כך המשאבים הכרוכים בו נמוכים יותר. מלבד ההשקעה הראשונה של רכישת צמח הנוי המלאכותי, לא נראה שישנן הוצאות נוספות.

מדוע כדאי להשקיע בצמחי נוי בסביבתכם הקרובה?

מחקרים רבים מהשנים האחרונות מראים כי צמחייה תורמת לאדם במובנים רבים- בעיקר, במובנים הרגשיים והשכליים. נמצא כי לצמחייה יש סגולות רבות עבור האדם, בין היתר היא מעוררת בו שלווה ורוגע, משהו שנדרש עבור כל אחד בימינו הלחוצים ורווי הדאגות. בנוסף, נמצא כי היא מעוררת דמיון פורה וחשיבה יצירתית, לכן חשוב מאד שנמקם צמחייה במקומות בהם תכונות אלה נדרשות יותר מכל- במשרדים ובבתי עסק מקצועיים. עוד, נמצא כי הימצאות צמחייה בקרב חולים מאיצה החלמה, לכן מומלץ למקיים צמחי נוי בקרבתם, למשל, בחדרי חולים בבתי החולים ובקופות החולים והקליניקות הפרטיות.

מגוון רחב של צמחי נוי העשויים חומרים מלאכותיים

כיום, עם התפתחות התעשייה, ניתן למצוא מגוון רחב של צמחי נוי סינטטיים מרהיבים ביופיים ושאינם נופלים מהמציאות. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחי נוי ותיהנו מייעוץ מקצועי.

ליצירת קשר, התקשרו: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.   

מאמרים נוספים:

עצים סינטטים

  עץ סינטטי הוא למעשה עץ מלאכותי המורכב מחומרים סינטטיים לחלוטין, אך משווה מראה מושלם של עץ מלבלב בכל חלל שתבחרו למקמו בו. עצים סינטטיים

המשיכו לקרוא »

קישוטי רכב

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וכבר התחלתם לארגן את הרשימה הארוכה שהכנתם לעצמכם. קבעתם פגישות עם חברות הקייטרינג, אולמות אירועים, תקליטנים, חברות תאורה והגברה ועוד.

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

לקוחות יקרים,

ביום שישי, 3/12/21, החנות תהיה סגורה.

המשך יום נעים,
צוות החנות.

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן