צמחים סינטטים

מראה של צמחייה ירוקה ומלבלבת עושה לכל אדם טוב על הלב. כבר הוכח בעבר כי לטבע ולצומח ישנה השפעה גדולה מאד על מצב רוחו ומצבו הנפשי של האדם. היחשפות לטבע ולצמחים מעוררת תחושות של שלווה ורוגע בקרב האדם.

יתרונות הצמח הסינטטי

לצמחים סינטטיים יתרונות רבים. ראשית, תחזוק צמחים הוא דורשני וגם גוזל משאבים, שכן השקיה, החלפת הצמחייה מדי פעם, חידוש האדמה ודישון, כל אלה פעולות שעולות כסף וגם גוזלות זמן. הצמח הסינטטי מאפשר לקבל את האסתטיקה הרצויה, בלי כל המהומה שמסביב. מבחינה כלכלית, ההוצאה היחידה הינה רכישת הצמח הסינטטי. מבחינת תחזוקה, אין צורך כמעט כלל מלבד ניקיון של אבק מדי פעם. תחלופת הצמח הסינטטי יכולה להיעשות שנים אחר הרכישה הראשונה, שכן צמח סינטטי באיכות גבוהה נשמר לשנים רבות. יתרון בולט נוסף בצמח הסינטטי הוא חוסר התלות שלו במזג אוויר ובעונות המתחלפות. צמחים רגילים מושפעים מאד ממזג האוויר, זקוקים לשמש ברמה מסוימת על מנת להמשיך ללבלב ולצמוח ובחורף, לרוב קמלים עד שהשמש יוצאת לה שוב באביב. הצמח הסינטטי ירוק ומלבלב לאורך כל ימות השנה וניתן למקמו גם בחללים שלא מגיע אליהם שמש, שכן הם אינם זקוקים לה.

הוורסטיליות שבצמח הסינטטי

את הצמח הסינטטי ניתן למקם כמט בכל חלל שרוצים ובכך לשדרג את מראה המקום לחלוטין. את הצמח הסינטטי תוכלו למקם במשרד, בחדרי הבית, בקליניקה, בלובי של הבניין, בחדר המדרגות ולמעשה, בכל מקום שרק תחפצו בו. ב"אומנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחייה מלאכותית, במגוון צבעים, צורות וגדלים בעציצים ואגרטלים שונים ויפים. ב"אמנות בפרח" תיהנו משירות איכותי, נעים ומקצועי מהטובים בתחום. ליצירת קשר, טלפנו למספר הטלפון: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.

מאמרים נוספים:

פרחי משי יבואנים

  לפרחים משמעות אסתטית רבה בחייו של האדם. סידור פרחים נאה או שדה פרחים מלבלבים מעוררים תחושות של יופי, רוגע, שלווה וטבע. הפרחים כיום משמשים

המשיכו לקרוא »

קישוטי רכב

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וכבר התחלתם לארגן את הרשימה הארוכה שהכנתם לעצמכם. קבעתם פגישות עם חברות הקייטרינג, אולמות אירועים, תקליטנים, חברות תאורה והגברה ועוד.

המשיכו לקרוא »

גדר חיה מלאכותית

דרך נפלאה לעצב גדר בין בתים, באולמות אירועים או מסעדות היא גדר חיה. גדר חיה למעשה עשויה מצמחיה ייחודית המתאימה לכך וזו דורשת תחזוק מתמיד-

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

לקוחות יקרים,

ביום שישי, 3/12/21, החנות תהיה סגורה.

המשך יום נעים,
צוות החנות.

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן