צמחיה מלאכותית ללובי

הלובי הוא כרטיס הביקור של הבניין בו מבקרים. הוא החלל הראשון שאליו נכנס האדם בכניסתו אל הבניין. כידוע, רושם ראשוני הוא הכול, לכן על מנת לייצר רושם ראשוני טוב ונעים, יש לטפח את לובי הבניין בצורה המיטבית. דרך אחת אידיאלית לעשות כן היא באמצעות צמחייה מלאכותית ללובי.

סגולות הצמחייה

עציצים וצמחייה ידועים בתור מעלי מצב רוח, מעוררי תחושות רוגע ושלווה וכן כפריט נוי מרהיב ביופיו בכל בית או לובי של בניין, בין אם מגורים או משרדים. אם רצונכם הוא להכניס מעט צבע ירוק לכניסה לבניין על מנת ליצור אווירה נעימה ואסתטית יותר, חברת "אומנות בפרח" תוכל ללוות ולייעץ לכם בתהליך ולהציע לכם ממגוון אדיר של צמחים מלאכותיים ללובי לפי רצונכם וטעמכם האישי.

יתרונות הצמחייה המלאכותית

לצמחיה מלאכותית ללובי יתרון בולט על פני צמחייה אמיתית, והוא בתחזוקה. את העציצים המלאכותיים אין צורך להשקות, או להחליף אדמה ויש להחליפם רק לאחר שנים רבות והצטברות של בלאי, אחרת הם שורדים למשך זמן רב. בבניינים קשה לשמור על ניקיון, כפי שהייתם עושים בביתכם הפרטי, ואין לאיש זמן להתעסק בתחזוקת עציצים אמיתיים, עציצים מלאכותיים ללובי הם הפתרון האולטימטיבי עבור בניינכם. שנית, הצמחייה המלאכותית תתרום לחיסכון במים- משאב המתחלק העלותו בין כל דיירי הבניין. בעולם של היום, חשוב מאד להקפיד כמה שיותר על חיסכון במים, לא רק מפאת העלות הכלכלית אלא כמובן מטעמים אקולוגיים ושל שמירה על הסביבה, בייחוד במדינה כמו ישראל. עציצים יתרון נוסף הוא העובדה שניתן למקם את העציצים המלאכותיים בכל חלל ללא תלות בכמות השמש, למשל, בלובי של בניין אליו לא נכנסת אור השמש בהכרח.

מגוון רחב של צמחייה מלאכותית המותאמת ללובי של בניין

כיום, עם התפתחות התעשייה והטכנולוגיה, ניתן למצוא מגוון רחב של צמחי נוי סינטטיים וצמחייה מלאכותית איכותית. בחברת "אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחייה מלאכותית ותיהנו מייעוץ מקצועי באשר להתאמת הצמחייה המושלמת ללובי של בניינכם. ליצירת קשר, יש לטלפן לאחד מהמספרים הבאים: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.  ב