פרחים סינטטים

אין אדם בעולם שלא אוהב פרחים, אם כמתנה בצורת זר או סידור פרחים, או פשוט להתבונן בהם בטבע במצבם הטבעי. מחקרים רבים במרוצת השנים הצביעו על סגולותיהם של פרחים ביצירת תחושת רוגע ושלווה אצל האדם, בהפחתת לחצים ואפילו בהחלמה ממחלות. הקושי היחידי שיש בפרחים, הוא משך חייהם הקצר כשהם מנותקים מהאדמה וכאשר הם באדמה, התלות שלהם בעונות המתחלפות והתחזוקה הנדרשת מהאדם בכדי לשמור עליהם במצב המיטבי.

הפרח הסינטטי – פתרון אולטימטיבי

הפתרון האידיאלי לקשיים הכרוכים בתחזוקה של זרי פרחים או פרחים בכלל, הוא רכישת פרחים מלאכותיים. הפרח הסינטטי, המכונה גם "פרחי משי" הוא למעשה פרח מלאכותי. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב ומדהים של מינים שונים של פרחי משי, באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים אטרקטיביים. תוכלו לקבל ייעוץ ממיטב אנשי המקצוע המובילים בתחום ולהתאים את הפרחים האידיאליים עבורכם.

שימושים שונים בפרחי המשי

ניתן לעשות שימושים אינספור בפרחי המשי. ראשית, כמתנה, במקום זר או סידור פרחים רגילים, כך שיישמר לשנים רבות. שנית, ניתן לעצב עם פרחי המשי אולמות אירועים וחופות חתונה. סידור עם פרחי המשי יעניק לחלל מראה עוצר נשימה באירוע הבא שלכם וישדרג את הנראות של האירוע. כמובן, שניתן גם להשתמש בפרחי המשי בבית, במשרד, בלובי של בניין ובכל חלל אחר. פרחי המשי ישדרגו כל חלל אליו תכניסו אותם ויקנו תחושה של טבע, אסתטיקה, יופי ורוגע.

עלות פרחים מלאכותיים

עלותם של פרחי המשי עומדת בתלות מוחלטת לכמות, גודל ואיכות החומר ממנו הם עשויים, עליה לא מומלץ להתפשר. המחירים נעים החל מ50 שקלים ואילך. מהרו ליצור קשר ולהתאים לעצמכם פרחים סינטטיים מהרמה הגבוהה ביותר שיש בשוק, במספר הטלפון: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.

מאמרים נוספים:

צמחיה מלאכותית למשרד

צמחיה מלאכותית למשרד צמחייה מלאכותית למשרד המשרד- מקום לחשיבה יצירתית והפעלת הדמיון ישנה חשיבות רבה לעיצוב המשרד כמקום בו יש לעורר בעובדים חשיבה קריאטיבית ודמיון

המשיכו לקרוא »

נשמח לדבר איתך!

זמינים גם בטלפון - 077-9976187

פרוייקטים לדוגמה

נשמח לדבר איתך!

נשמח לדבר איתך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

טלפון: 077-9976187 | וואצאפ: 052-5933306

דילוג לתוכן