אין שני לתחושת הרוגע והשלווה שמשתלטת על אדם כאשר הוא נמצא בטבע אל מול איסוף צמחייה ירוקה ועצים. מחקרים רבים מראים כי לצמחייה ישנה השפעה כבירה על נפשו של האדם, בעיקר בכל הקשור להפחתת לחץ, תחושת חיבור לאדמה, שלווה ורוגע. חברת "אמנות בפרח" יכולה להביא את כל הקסם הזה, הישר אליכם לסלון ובלי הרבה מהומה.

מהם עצי פלסטיק?

עצי פלסטיק הם מוצרים המורכבים על ידי האדם, העשויים מפלסטיק וחומרים סינטטיים נוספים, המדמים עצים ממגוון זנים וסגנונות. עצי נוי מפלסטיק משמשים לצרכים אסתטיים שונים את האדם. את העצים ניתן למקם בחללים שונים, אם בחלל הבית, במשרד, בקליניקות, בלובי של בנייני מגורים או משרדים וגם בגינה. עצי הפלסטיק מאפשרים לקבל את תחושת הטבע בכל ימות השנה, ללא הרבה מאמץ, השקעה או תחזוקה, היישר בחלל המבוקש.

יתרונות עצי הפלסטיק

עצים מפלסטיק לגינה או לבית בראש ובראשונה, מאפשרים להכניס את היופי והאסתטיקה שבעץ, אל תוך חלל סגור, מה שלא ניתן לעשות עם עץ אמיתי בשל גודלו והצורך שלו להיות מושרש באדמה. שנית, ההשקעה הכרוכה בעצי הפלסטיק היא יחסית נמוכה בהשוואה לתחזוק עצים אמיתיים בגינה, שכן ההשקעה הראשונה והיחידה למעשה, היא ברכישת העצים ותו לא. זאת בעוד, שעצים אמיתיים דורשים המון השקעה ותחזוקה, שכן יש להשקותם על בסיס קבוע, יש לנכש עשבים שוטים בסביבת העץ ועוד. יתרון נוסף הוא כמובן, שעצי הפלסטיק אינם מושפעים מעונות השנה. עצי הפלסטיק יפים ומלאים עלווה גם בחורף ובסתיו, בעוד שעצים אמיתיים משירים את עליהם עם בוא הסתיו. כך למעשה, נשמר מראהו המלא והמדהים של העץ גם בעונות הקרות ולמעשה, לאורך השנה כולה. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של עצים העשויים פלסטיק ותוכלו לקבל ייעוץ בהתאמת העצים המושלמים עבורכם ועבור הצורך המסוים שלכם. העצים מגיעים בצורות שונות ובגוונים שונים של ירוק, כאשר הם לכאורה מושרשים בתוך אגרטלים יפים ומפוארים המוסיפים למראה של העץ. ליצירת קשר לקבלת ייעוץ והתאמה מושלמת של עץ פלסטיק יש לטלפן ל03-509-3563 או 1-700-70-54-55.