עציצים מפלסטיק מחירים

עציצים עשויים פלסטיק הם למעשה עציצים מלאכותיים העשויים חומרים סינטטיים ומדמים עציצים אמיתיים. לעציצים מפלסטיק יתרונות רבים על פני עציצים אמיתיים.

עציצים מפלסטיק לבית

עציצים וצמחייה ידועים בתור מעלי מצב רוח, מעוררי תחושות רוגע ושלווה וכן כפריט נוי מרהיב ביופיו בכל בית או חלל שהוא. אם רצונכם הוא להכניס מעט צבע ירוק לביתכם ולמלאו בעציצים ירוקים ממיני סוגים, חברת "אומנות בפרח" תוכל ללוות ולייעץ לכם בתהליך ולהציע לכם ממגוון אדיר של עציצים מפלסטיק לפי רצונכם וטעמכם האישי. ניתן למקם עציץ מפלסטיק בכל אחד מחדרי הילדים וחדרי השינה בבית, דבר שהוכח כמעורר דמיון וחשיבה יצירתית, וכמובן ניחן בסגולות המרגיעות- מה שרצוי מאד לחוש בחדר השינה טרם הירדמות. עציצים מלאכותיים מתאימים גם לעיצוב חללים אחרים מלבד ביתכם, למשל, עציצים מפלסטיק למשרד או עציצים מפלסטיק למרפסת ישדרגו את המרחב ויעניקו טאץ' של טבע בסביבה עירונית. במרפסתכם, אם אין לכם אפשרות או שמא אתם מעדיפים צמחייה שאינה תלויה באור השמש ודורשת תחזוקה, תוכלו לבחור בעציצים מלאכותיים ובכך תיצרו לכם מעין גינה קטנה במרפסת, גדושה בירוק.

יתרונות עציצים מלאכותיים

לצמחייה מלאכותית יתרון בולט והוא בתחזוקה הפשוטה. את העציצים המלאכותיים אין צורך להשקות כמובן, או להחליף אדמה ויש להחליפם רק לאחר שנים רבות והצטברות של בלאי מסיבי, אחרת הם שורדים למשך זמן רב. במידה וקשה לכם עם לכלוך ואין לכם זמן להתעסק בתחזוקת עציצים אמיתיים, עציצים מלאכותיים הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם. שנית, עציצים מלאכותיים תורמים לחיסכון משאבים- מים, זמן וכסף. בעולם של היום, חשוב מאד להקפיד כמה שיותר על חיסכון במשאבים הללו. עציצים מלאכותיים תורמים בחסכונם שכן לא משקים אותם, עלותם אינה גבוהה והיא חד פעמית והם אינם דורשים זמן או התעסקות מצד האדם. כך למעשה, אפשר להפיק רווח מקסימאלי תוך השקעה מינימאלית. יתרון נוסף הוא העובדה שניתן למקם את העציצים המלאכותיים בכל חלל ללא תלות בכמות השמש, למשל, במשרד ממועט חלונות ניתן למקם עציץ מלאכותי והוא ישרוד בכל ימות השנה ולא ייבול במהרה.

עציצים מפלסטיק מחירים

עציצים מפלסטיק מחיר- מחירם של עציצים מפלסטיק משתרע על טווח די רחב שכן גודלם, איכות החומר ממנו הם עשויים, סוג האגרטל בהם הם מצויים משתנה מעציץ לעציץ והמחיר תלוי במאפיינים אלו. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב של מחירים, הפונה לכלל האוכלוסייה. ליצירת קשר: 03-509-3563, 1-700-70-54-55.