עציצים מלאכותיים מחיר

מהם עציצים מלאכותיים?

עציץ מלאכותי הוא למעשה עציץ מחומר סינטטי איכותי המדמה עציץ אמיתי לכל דבר. לרוב, עציץ מלאכותי מגיע באגרטל או אדנית אסתטית ובה טוף וחומר המדמה אדמה. לעציצים המלאכותיים שימושים שונים ורבים לאור היתרונות הטמונים בהם.

יתרונות עציצים מלאכותיים

לעציצים מלאכותיים יתרונות רבים. ראשית, חיסכון בתחזוקה ומשאבים כלכליים בהשוואה לעציצים אמיתיים. עציצים אמיתיים דורשים השקיה, תחזוקה שוטפת, החלפת אדמה, דישון מפעם לפעם ובדרך כלל, החלפת העציץ עצמו ושתילת חדש לאחר תקופה ממושכת. כל אלו דורשים משאבים כספיים מהאדם. היתרון הראשון של העציץ המלאכותי הוא שהוא חוסך לכם את כל אלו. ההוצאה היחידה שתידרשו לשאת היא רכישת העציץ בפעם הראשונה, וזו תהיה גם הפעם האחרונה. יתרון שני הוא העובדה שהעציץ המלאכותי לא מלכלך. עציצים אמיתיים לרוב יוצרים לכלוך של אדמה, נשורת של עלים ולעיתים מושכים אליהם חרקים. כל זה נמנע מכם בעציץ מלאכותי. יתרון נוסף הוא העובדה שהעציץ המלאכותי שומר על יופיו ועל צבעו הירוק לאורך כל ימות השנה ובכל חלל, גם במקרה של חלל שאינו חשוף לאור השמש. עציץ אמיתי לעולם לא יחזיק ללא אור שמש והוא תלוי משמעותית בעונות השנה- מאבד מיופיו בחורף, עליו נושרים בסתיו ולעיתים מצהיב בקיץ. תקופת היופי שלו מתרכזת בעיקר באביב.

עציצים מלאכותיים לבית

עציצים מלאכותיים יכולים להאיר כל מרחב שהוא, בייחוד של הבית. אין כמו צמחייה ירוקה שתכניס אווירה רגועה ושלווה לבית המגורים. עציצים מלאכותיים יכולים להתאים לכל מרחב, עציצים מלאכותיים למרפסת יכולים להפוך אותה למעין גינה פרטית, עציצים מלאכותיים למשרד יאירו אותו ויכניסו קצת צבע שיתרום בחשיבה יצירתית ויכולת ריכוז ועוד. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון רחב ומרשים של עציצים מלאכותיים בגדלים ובסגנונות שונים. שם תוכלו ליהנות מייעוץ ממיטב אנשי המקצוע בתחום ותוכלו להתאים לכם בעזרתם את העציצים המלאכותיים המושלמים.

עציצים מלאכותיים מחיר

מחירם של העציצים המלאכותיים משתנה ותלוי בגודל העציץ, באגרטל בו הוא מגיע או אותו בוחרים, באיכות החומר ממנו העציץ עשוי ובעלויות ההובלה. עציצים מלאכותיים גדולים יעלו יותר מהקטנים, ולעיתים יש צורך בהובלתם ליעד בעזרת מובילים. מחיר לעציץ מלאכותי מתחיל בעשרות שקלים ויול להגיע למאות שקלים. חשוב מאד לא להתפשר על איכות, שכן אם רוצים שהעצית יישמר לאורך זמן רב וייראה במיטבו, יש לבחור עציצים באיכות גבוהה. לייעוץ וליצירת קשר טלפנו למספר הטלפון: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.