סידורי פרחים ממשי

מהם פרחי משי?

פרחי המשי הם למעשה פרחים מלאכותיים המדמים פרחים אמיתיים, העשויים מחומרים סינטטיים שונים ומגיעים במגוון של צורות, גדלים, סגנונות, צבעים ומרקמים. כיום, פרחים ממשי הם הדבר הבא בתחום עיצוב אולמות האירועים ועיצוב חופות בחתונות.

הקשיים בפרחים אמיתיים

הקושי העיקרי הגלום בפרחים, הוא משך חייהם הקצר כשהם מנותקים מהאדמה וכאשר הם באדמה,

התלות שלהם בעונות המתחלפות והתחזוקה הנדרשת מהאדם בכדי לשמור עליהם במצב המיטבי. לשם כך, הפתרון המושלם והוא פרחים מלאכותיים, המכונים גם "פרחי משי".

סידור פרחים ממשי – המתנה המושלמת

סידורי פרחים ממשי הם המתנה המושלמת עבור יקירי לבכם, שכן הם נשמרים למשך שנים ויקשטו את ביתם או משרדם במשך תקופה מאד ארוכה. סידורי פרחים מלאכותיים ניתן לרכוש, בהזמנה ובהתאמה אישית ב"אמנות בפרח", חברה המספקת שירותים מקצועיים ומובילים בתחום פרחי המשי. שם תוכלו למצוא מגוון רחב ומרשים של פרחי משי, אשר לא נופל ברמתו מפרחים אמיתיים. את פרחי המשי אנשי המקצוע ב"אמנות בפרח" ישזרו לכדי סידור מרשים.

עיצוב חופות בפרחי משי

עיצוב חופות בפרחי משי הוא טרנד אשר כאן להישאר, שכן התוצאה היא פשוט מדהימה! חופות שזורות בפרחי משי הן לא רק יפיפיות ומקנות תחושה חגיגית וקלאסית למעמד המיוחד, אלא גם הן עמידות בצורה בלתי רגילה, הרבה יותר מאשר אילו היו אלה פרחים אמיתיים. הפרחים המלאכותיים עמידים בפני שמש ורוחות, אינם נובלים במהרה ולא מאבדים מיופים במהלך הערב המאושר. ב"אמנות בפרח" תוכלו למצוא מגוון עשיר של פרחי משי, אותם יתאימו לעיצוב האירוע שלכם באופן מיוחד מגוון של אנשי מקצוע מובילים בתחום.

עלות פרחים מלאכותיים

עלותם של פרחים סינטטיים עומדת בתלות למאפיינים כגון כמות, גודל ואיכות החומר ממנו הם עשויים, עליה לא מומלץ להתפשר. פרחים מלאכותיים מאיכות ירודה לא יממשו את היתרונות הגלומים בפרחי המשי ולמעשה, יהיו הפסד של משאבים. המחירים של פרחי המשי נעים החל מ50 שקלים ואילך. מהרו ליצור קשר ולהתאים לעצמכם פרחים סינטטיים מהרמה הגבוהה ביותר שיש בשוק, במספר הטלפון: 03-509-3563 או 1-700-70-54-55.